Rady, postřehy, tipy

 • Jaké množství citronády se má denně pít?

  Vypij 6 až 7 sklenic během dne, jako úplné minimum. Obézní lidé pijí asi jen to minimum, a vychrtlíni si prý mají dát sklenic, co hrdlo ráčí, a klidně dávat i trošku víc sirupu - aby moc nezhubli. V průběhu diety se nemá jíst žádná jiná strava. Protože limonáda obsahuje vyvážené množství minerálů a vitaminů, člověk netrpí hladem.

 • Čistit si zuby nebo ne, a jak ?

  Většina z nás, kdo už 10 denním procesem prošla, měla zvýšenou citlivost zubů, pak jsme se dozvěděli, že citron ve větších dávkách může narušovat sklovinu a tak doporučujeme zvýšenou péči o zuby. Nikoli však tvrdým kartáčkem, ale ideálně hodně měkkým, hadříkem nebo si jen vypláchnout. Zubní sklovina je při pití takového množství citronů oslabená a drhnutím kartáčkem si jí ještě více oslabíte ! Mě se osvědčilo čistit si zuby kokosovým olejem s kurkumou, obojí působí antibakteriálně. Stačí jen nabrat na prst a zuby potřít. Na nic lepšího jsem zatím nepřišel. Pokud máte někdo nějaký lepší tip sem s ním :-)

 • Kde dobře a výhodně nakoupit

  Čerstvé citrony - žádné šťávy z krabiček! - čerstvé citrony je poměrně složité sehnat, dokonce i v Praze, chce to trpělivost a trochu hledání, ale zase se jich dá pak koupit hromada do zásoby. Já měl štěstí u místního zelináře na Spořilově, krásné zralé a levné (přes léto), teda asi nejsou bio, ale chuťově luxus. Dobré citrony mají prý i v Kauflandu a pak se dá vybrat slušně v Holešovické tržnici (hala 22 je plná ovoce a zeleniny)

  Kayenský pepř - poměrně složité sehnat, chce to projít pár obchůdků se zdravou výživou, nebo koupit Chilli koření, což je stejné, ale přeci jenom mám lepší pocit, když je na krabičce napsáno Kayenský pepř :-) Doporučení kde koupit v Praze Rojíkovo koření na Chodově a nebo Madal Bal. Další zajímavý tip Govinda.

  Javorový sirup - nejlépe koupený v DM drogerii, označení typ C, pak jsou ještě A a B, z toho A je nejčistší a nejlepší, ale ten už je tak vyčištěný, že tam nejsou ani minerály a ty mi na tuto kůru potřebujeme, takže kupujte s označením C, a je i levnější. Pak ještě dobrý tip jak ušetřit je koupit velké balení v Country Life.

 • Slaný nálev ano, či ne a jak často?

  Vnitřní koupel ze slané vody

  Stejně potřebná jako vnější je i vnitřní koupel. Výplachy střev bys měl během kúry vynechat. Jsou nepotřebné a zdaleka ne neškodné. Existuje daleko lepší metoda očisty střevního ústrojí. Je méně škodlivá než většinou používané prostředky a nemá žádné škodlivé vedlejší účinky. Čistí celé střevo, zatímco ostatní projímadla zasáhnou jen tlusté, a i to jen částečně. Ostatně, slaná voda je levnější než ostatní prostředky.

  Určitě dělat každý den.

  Hlavně ze začátku je možné, že nepůjdete na záchod hned napoprvé, nebo vyloučené množství bude malé. Závisí to hlavně od toho, jak jste byli zvyklí se stravovat.

Kontakt

RAdek

777676191

Odebírat novinky:

Anketa

Proč by jste citronovku drželi ?

Celkový počet hlasů: 337

© 2013 Všechna práva vyhrazena www.zazracnacitronovakura.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode