Diskusní téma

• 30.04.2014 07:54

CITRONÁDA - kolik jí vypít, příprava do zásoby

PETER Desetidenní očista těla - Můžu si prostě nalívat, kdykoliv budu mít chuť, dokud nevypiju dvanáct sklenic ? Ano, můžete ji pít podle chuti, jen bych počkal půl hodiny po slaném výplachu a nepil ji pár hodin před spaním, abych nemusel vstávat na záchod. Těsně před spaním si dejte už...

• 30.04.2014 07:42

PROJÍMAVÝ ČAJ a KŘEČE V BŘIŠE - Peter - Desetidenní očista těla

Dříve jsem doporučoval používat čaj pouze z listů senny. Pak jsem ale zjistil, že může být příliš silný a způsobovat křeče v břiše. Občas se to stalo i mně, ale nikdy nebyly tak nepříjemné, že bych se nad tím nějak zvlášť zamýšlel. Když jsem si znovu přečetl knihu The Master Cleanser, zjistil jsem,...

• 30.04.2014 07:34

ŽVÝKAČKY - Peter - Desetidenní očista těla

Můžu během očisty žvýkat nějaké žvýkačky, a když, tak jaké ? Ne. Žvýkačky obsahují pět hlavních přísad: základní žvýkací hmotu, cukr, škrobový sirup, změkčovadla a příchutě. Některé dokonce umělá sladidla. Všechny tyto látky tělo považuje za toxiny. Během desetidenní očisty podle programu Master...

• 28.04.2014 12:16

BOLESTI HLAVY a jak na ně

PETER - Desetidenní očista těla: Mluvil jsem s šesti nebo možná osmi lidmi, které během několika prvních dnů půstu bolela hlava, a chtěl bych vám zprostředkovat jejich zkušenosti. Lidé závislí na kofeinu (kávě, čaji nebo kofeinových nápojích) často zakoušejí během prvních dnů půstu bolesti...

• Datum: 28.04.2014 Vložil: 2

Titulek: Bolest hlavy

Chci jen přispět do diskuze o bolestech hlavy. U mě byla její příčinou závislost na kávě. První desetidenní očistu jsem držela v květnu a hlava mě vůbec nebolela. Pak jsem ale v září začala pít kafe minimálně dva šálky denně - a k tomu nejméně čtyři šálky čaje Earl Gray. Závislá jsem ale byla na kávě, protože jsem na ni měla první tři dny strašnou chuť. Čtvrtý den jsem se probudila a všechno bylo pryč, už žádná bolest hlavy ani chuť na kafe.
    Koukněte na svůj jazyk, když vás bude bolet hlava. Uvidíte, jak je bílý. Hlavně vydržte a pijte dostatek citronády. Já jsem udělala tu chybu, že jsem za celý den vypila jen čtyři citronády. Dodnes víc nezvládnu, ale nahrazuji je čistou vodou.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Kontakt

RAdek

777676191

Odebírat novinky:

Anketa

Proč by jste citronovku drželi ?

Celkový počet hlasů: 1845

© 2013 Všechna práva vyhrazena www.zazracnacitronovakura.cz

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode